Výhra na nulu a finále je opäť vyrovnané

Po nevydarenom úvodnom zápase na Liptove si piešťanskí hokejisti napravili reputáciu v tom druhom. Po úvodnej bezgólovej tretine dokázali prakticky nemožné - využiť presilovku o dvoch hráčov zásluhou Kolníka a vyhrávať. V ďalšom priebehu tretiny už góly nepadli a zápas bol otvorený až do 43. minúty, keď Lušňák nahodeným pukom od modrej čiary zvýšil. Do konca stretnutia využili presilovky ešte Bučka s Baranom a Piešťany opäť vyrovnali stav finálovej série.

MHK 32 Liptovský Mikuláš - ŠHK 37 Piešťany 0:4 (0:0,0:1,0:3)

Góly: 20:31 Kolník (Prokop), 42:57 Lušňák (Kolník,Kalafut), 51:40 Bučka (Románek,Peško), 57:20 Baran

ŠHK 37 Piešťany: Tomek - Kolník, Kalafut, Bučka, Zajac, Magušin, Grman, Poláček, Vrána - Baran, Prokop, Lušňák - Románek, Peško, Haring - Gálik, F.Novák, Rybárik - Mihálik, Učeň, Chylo

MHk 32 Liptovský Mikuláš: Palko - Lišťiak, Devečka, Kokavec, Bača, Kadlubiak, Vlk, Hyben, Petran - Bartík, Pleva, Macík - Kuric, Paukovček, Pohanka - Ďurný, Mravec, Zlocha - Blaščík, Roháč, Oravec

Piaty zápas sa bude hrať v piatok 25.2.2011 o 18:00 na piešťanskom zimnom štadióne.