Tesná výhra na Orave

V treťom vzájomnom zápase s Dolným Kubínom piešťanskí hokejisti chceli predĺžiť svoju víťaznú sériu na sedem zápasov, čo sa im nakoniec podarilo.

V zápase padli iba tri góly, v každej tretine jeden. V prvej sa presadil presne po štyroch minútach Pupák, ktorý otvoril skóre. Druhú tretinu vyhrali domáci, keď v 27. minúte vyrovnal Brcko. Poslednú tretinu vyhrali opäť hostia. O osude zápasu rozhodol na začiatku tretiny Baran a Piešťany tak ostali na čele tabuľky.

MHK Dolný Kubín - ŠHK 37 Piešťany  : (0:1,1:0,0:1)

Góly: 26:44 Brcko (Zeliska, Jonák) - 04:00 Pupák (Baran), 43:27 Baran (Pupák, Holovič)

ŠHK 37 Piešťany: Fumač - Kolník, Poláček, Bučka, Macháč, Grman, Vrána, Blaško - Pupák, Baran, Rybárik - Mihálik, Peško, Haring - Románek, Holovič, Chylo - Rosa, Učeň, Klčo - Potoček

MHK Dolný Kubín: Mišovec - Dvořák, Janíček, Perniš, Brcko, Bača, Rec, Lupták - Rosenberg, Nátny, Hančiak, Jaseňák, Zeliska, Jonák, Bonda, Učník, Pokrivčák, Dírer, Pavlovič, Budaj